Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

 

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Партнер Форуму

De Novo -  національний провайдер хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД. Експерти De Novo мають колосальний досвід реалізації проектів з впровадження ІТ-комплексів корпоративного рівня. De Novo побудувала перший комерційний ЦОД в Україні, який 8 років працює без секунди простою і відповідає вимогам рівня надійності TIER 3.

Спікери De Novo:
Андрій Березніков

Нова екосистема хмарних рішень De Novo


Андрій Березніков
технічний експерт з хмарних рішень
De Novo

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) - лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх і корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів і мобільних пристроїв. Висока спроможність виявлення загроз і мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET Україна:
Вячеслав Заріцький

Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам


Вячеслав Заріцький
провідний технічний спеціаліст
ESET Україна

Сергій Кадет

DLP-рішення як додатковий рівень ІТ-безпеки корпоративної мережі


Greycortex Mendel: що ховається у Вашій мережі?


Сергій Кадет
менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами
ESET Україна

Бренди, які представляє ESET Україна:
GREYCORTEX

GREYCORTEX

Safetica

Safetica

Партнер Форуму

Команда Oberig IT - професійні та компетентні консультанти-практики із понад 10-ти річним досвідом роботи на IT ринку України, а також сертифіковані технічні спеціалісти, що володіють необхідними компетенціями та спеціалізаціями для проектування, впровадження та супроводу проектів.

Спікери Oberig IT:
Станіслав Похилько

Arcserve: захист даних у гібридних середовищах


Станіслав Похилько
Менеджер з розвитку бізнесу
Oberig IT

Партнер виставки

DC|COSMONOVA - перший український ЦОД, що пропонує своїм клієнтам сучасний світовий досвід кіберстрахуванія цифрових ризиків.

 

Спільно з нашим партнером, міжнародним страховим брокером, і фахівцями в сфері кіберстрахуванія в Україні, ми пропонуємо нашим клієнтам експертизу кібер-ризиків, міжнародні умови страхування, і супровід провідних страхових компаній США і Європи.

Партнер конференції

Swan - науково-виробнича і консалтингова фірма.

Swan

Спікери Swan:
Михайло Лебединський

iSwan - хмарний ERP-BI-CRM сервіс для малого і середнього бізнесу


Михайло Лебединський
Директор по IТ
Swan

Партнер конференції

Вчасно - миттєвий обмін документами онлайн. Простий та швидкий спосіб підписання та обміну документами в електронному вигляді. Сервіс, що збереже ваш час і гроші. Для компаній та підприємців.

Спікери ТОВ "Вчасно Сервіс":
Антон Скоков

Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів компанії за допомогою хмарних рішень


Антон Скоков
керівник команди по впровадженню онлайн-сервісу електронного документообігу "Вчасно"
ТОВ "Вчасно Сервіс"

Партнер конференції

OCCAM - це приватна некомерційна дослідницька лабораторія, заснована доктором Артуром Францем і Міхаелем Леффлером.

Спікери OCCAM:
Артур Франц

Партнер конференції

Лабораторія мехатроніки і робототехніки #MiRONAFT - сьогодні офіційно визнана і є найбільшою науково-дослідною лабораторією, і, більш того, єдиною лабораторією FabLab на базі ВНЗ-а в Україні. Лабораторія є другим навчальним центром компанії «Camozzi» в Україні, єдиним навчальним центром компанії «Festo» в Україні, однією з трьох лабораторій IoT «Microsoft»

Партнер (заочна участь)

Server.ua - найбільший Дата-центр на півдні України, побудований за стандартами TIER III. Надаємо весь спектр послуг. Більше 4000 компаній з усього світу співпрацюють з нами.
Ми любимо те, що ми робимо! Наш девіз: «якість і надійність!»

Генеральний інфопартнер

Компьютерное Обозрение - видання для професіоналів. Як для тих, хто пропонує на ринку ІТ-продукти і сервіси, так і тих, хто займається впровадженням інформаційних технологій в компаніях. Ресурс пропонує читачам оперативну стрічку новин, блоги, інтерв'ю, репортажі, статті.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) - новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) - перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) - інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - найоперативнiшi новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

А-КОМ Академія (Україна) - незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ і пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академія

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

За допомогою hh.ua понад 69 тис. компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках та більше 1 200 тис. співшукачів мають можливість обрати достойні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребами в кадрах.

Інформаційний партнер

Одеса News - це найбільш повна картина того, що відбувається в Одесі, Україні, світі. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі подій, знати новини Одеси, своєчасно отримувати об'єктивну, достовірну і цікаву інформацію, тоді Вам з нами по дорозі. Одеські новини сьогодні.

Інформаційний партнер

Клуб ІТ-директорів Одеси - об'єднує ентузіастів, готових до вивчення і застосування інформаційних технологій в задачах управління сучасним підприємством. Раді бачити на своїх засіданнях фахівців, готових поділитися своїм досвідом у цій галузі і взяти активну участь в обговоренні актуальних проблем і завдань.

Інформаційний партнер

Одеський портал - віртуальна реальність Одеси - практично все про місто ... Інформація про нові і старі назви вулиць, про нові і старі пам'ятникі, легенди Одеси. Розповіді про людей, цікаві події, анонси заходів.

Інформаційний партнер

048.ua - сайт міста Одеси. Це популярне медіа з усією самою необхідною інформацією про Одесу: оперативні та актуальні новини, ексклюзивні інтерв'ю та журналістські розслідування, зручний довідник всіх підприємств міста, анонси культурних та розважальних заходів і найяскравіші фоторепортажі.

Інформаційний партнер

ВPL - проект нового часу! Ідея його проста - бути цікавим і корисним вам. На ВPL ви знайдете партнерів для розвитку вашого бізнесу, а також - людей, небайдужих до ваших ідей і проектів. Ми відмовляємося від конкурентної боротьби з будь-ким і визнаємо виключно партнерство. XXI століття - століття творіння і співпраці.

Інформаційний партнер

IT-рейтинг України – перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компаніях різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 1000 компаній і 10 тис. портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Приєднуйтесь до сервісу і візьміть участь у створенні проекту з великими можливостями як для компаній, так і для їх клієнтів!

Інформаційний партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційний партнер

Асоціація українського бізнесу в Польщі – це організація, яка об’єднує українських інвесторів, які ведуть бізнес в Польщі, з метою просування українських виробників на ринки Польщі та ЄС.

Наша місія - це розвиток і просування українського бізнесу та інтересів українських компаній на ринках Польщі та ЄС.

Інформаційний партнер

Холдинг АНКОР - один з лідерів кадрової індустрії. З 1990 року АНКОР спеціалізується в галузі рекрутменту, стаффінгу, аутсорсингу і консалтингу. Сьогодні мережа холдингу включає понад 40 офісів на території п'ятьох країн. Щорічно АНКОР обслуговує понад 1600 клієнтів, міжнародних та національних компаній. Виручка холдингу АНКОР в Україні за 2017 рік склала понад 260 млн. гривень. На глобальному ринку АНКОР працює в партнерстві з міжнародним холдингом Randstad.

Інформаційний партнер

Співтовариство ІТ-директорів України - є громадським інститутом, який постійно розвивається і само-вдосконалюється і націлений на розвиток успішності своїх членів за рахунок вдосконалення професійної майстерності, популяризації інформаційних технологій і методів їх ефективного застосування, спільного впливу на процеси використання IT суспільством.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).